Ke stažení

Odstoupení od smlouvy

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy

Pokud chcete odstoupit od smlouvy v zákonné 14 denní lhůtě, vyplňte a zašlete nám vždy formulář pro odstoupení od smlouvy.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Je nutné vracet zboží v původním obalu?

Vrácení v původním obalu doporučujeme.

Jelikož ale není obal výrobku předmětem koupě ani součástí koupené věci, není původní obal při vrácení zboží nutný. Prodávající má však právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Pokud tedy nevrátíte zboží v původním obalu, mohou být náklady na výrobu nového obalu a náklady na přebalení zboží naúčtovány na vrub kupujícího. Jednotlivé náklady prodávajícího spojené s vrácením zboží jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

Je možné vrátit nábytek, který je již smontován?

Ano, vrátit můžete i nábytek, který jste již smontovali a opět demontovali. Je však potřeba počítat s tím, že díky montáži většinou dojde k opotřebení zboží (otlaky šroubů na deskách atd.... ). V souvislosti s vrácením takového zboží bude mít prodávající náklady na uvedení zboží do původního stavu, které mohou být požadovány k úhradě. Díky různorodosti prodávaného zboží je každý případ odstoupení od smlouvy řešen individuálně.

Reklamační formulář

V případě reklamace zboží Vás v prvním kroku žádáme o vyplnění Formulář pro uplatnění reklamace, který si můžete stáhnout níže. Tento vyplněný formulář spolu s fotkami reklamovaného zboží zašlete na mail info@galobe.cz. Vaší reklamaci se budeme neprodleně věnovat.

Formulář pro uplatnění reklamace