ROJA Podlahová konstrukce k domku S2001 A
Kód: BASEE.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Podlahová konstrukce pro plechový domek. Vyrobena z pozinkované oceli.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k domkům |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8595226711004 |
| šířka výrobku: | 186,9 cm |
| hloubka výrobku: | 46,7 cm |
| hmotnost celkem: | 2,5 kg |
| materiál: | pozinkovaná ocel |
| tloušťka materiálu: | 0,45 mm |
| rozměr balení: | 99 x 14,5 x 7 cm |
| materiál balení: | karton |
| EAN: | 8595226711004 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
