ROJA Podlahová konstrukce k domku TOYA B
Kód: BASETOYAB.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Podlahová konstrukce pro plastový domek TOYA B. Vyrobena z pozinkované oceli.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k domkům |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8595226711875 |
| šířka výrobku: | 225,4 cm |
| hloubka výrobku: | 92,3 cm |
| hmotnost celkem: | 3,5 kg |
| materiál: | pozinkovaná ocel |
| rozměr balení: | 119x12x6 cm |
| materiál balení: | karton |
| EAN: | 8595226711875 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
