ROJA podstavec BETON 15 kg
Kód: 607/306.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Čtvercový betonový podstavec pro slunečník.
Držák na slunečník je vybaven plastovým adaptérem, díky kterému lze použít slunečníky s průměrem tyče až do 49mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podstavce pod slunečníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8595226713367 |
| rozměr: | 40x40 cm |
| výška výrobku: | 37cm |
| hmotnost celkem: | 15kg |
| materiál: | beton a plastová tyč |
| barva: | černá |
| rozměr balení: | 51x42x9 cm |
| materiál balení: | karton |
| adaptér: | 49 mm |
| EAN: | 8595226713367 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
