ROJA podstavec BETON 30 kg
Kód: 67/300.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Čtvercový betonový podstavec pro slunečník.
Držák na slunečník je vybaven plastovým adaptérem, díky kterému lze použít slunečníky s průměrem tyče až do 49mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podstavce pod slunečníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 8595226712674 |
| rozměr: | 45x45 cm |
| výška výrobku: | 37cm |
| hmotnost celkem: | 30kg |
| materiál: | beton a plastová tyč |
| barva: | černá |
| rozměr balení: | 61x53x12cm |
| materiál balení: | karton |
| adaptér: | 49 mm |
| EAN: | 8595226712674 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
