ROJA podstavec ET9496 pro křížový podstavec
Kód: 510/4.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Plastový podstavec pro slunečníky s křížovým podstavcem.
Podstavec slouží jako zátěž pro různé typy slunečníků s křížovou nohou.
Podstavec lze zatížit například pískem.
Stylové a funkční řešení namísto betonových dlaždic.
BEZ KŘÍŽOVÉHO PODSTAVCE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podstavce pod slunečníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595226704655 |
| rozměr: | ø90x16 cm + 8 cm výška adaptéru |
| výška výrobku: | 22 cm |
| hmotnost celkem: | 5 kg |
| rozměr balení: | 68x41x22 cm |
| materiál balení: | karton |
| barva: | tmavě šedá |
| adaptér: | 59 mm |
| materiál: | plast |
| EAN: | 8595226704655 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
