ROJA Podstavec pod květináč 30x30cm
Kód: 362/2.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Podstavec pod květináč na kolečkách - čtvercový s kolečky pro snadnou manipulaci.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné květináče na zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5905919010698 |
| výška výrobku: | 8cm |
| šířka výrobku: | 30cm |
| hloubka výrobku: | 30cm |
| hmotnost celkem: | 2kg |
| materiál: | buk |
| barva: | přírodní |
| nosnost: | 80 kg |
| EAN: | 5905919010698 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
