ROJA Podstavec POLYRESIN 10kg
Kód: 510/7.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Menší podstavec vyrobený z POLYRESINU pro pevné ukotvení zahradního slunečníku.
Držák na slunečník je vybaven plastovým adaptérem.
Hmotnost činí 10kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podstavce pod slunečníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8595226706406 |
| rozměr: | průměr 45cm |
| výška výrobku: | 36cm |
| hmotnost celkem: | 10kg |
| materiál konstrukce: | Polyresin + kov |
| barva konstrukce: | černá |
| rozměr balení: | 56x48x8cm |
| materiál balení: | karton |
| adaptér: | pro tyč slunečníku o prům. max. 38mm |
| EAN: | 8595226706406 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
