ROJA Poduška na lavici 152x45cm
Kód: 15245.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Pohodlná poduška pro lavice nebo houpačky s doporučenou šířkou sedáku 150 cm, vyznačující se svým luxusním prošívaným provedením. Tato poduška kombinuje eleganci a pohodlí, poskytující optimální podporu při sezení. Vyrobena s důrazem na detaily a použitím kvalitních materiálů. Dokonalý doplněk pro vaše venkovní nebo vnitřní prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podušky na lavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595226709766 |
| délka výrobku: | 45 cm |
| šířka výrobku: | 152 cm |
| tloušťka výrobku: | 5 cm |
| hmotnost celkem: | 1 kg |
| materiál vrchní látky: | 80% bavlna + 20% polyester |
| materiál výplně: | rouno 6 cm |
| materiál balení: | igelit |
| barva (vzor): | tmavě šedá |
| EAN: | 8595226709766 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
