ROJA Poduška na lavici PREMIUM 160x45cm
Kód: 16045.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Set dvou pohodlných podušek pro lavici nebo houpačku s doporučenou šířkou sedáku 160 cm.
Podušky se vyznačující svým luxusním prošívaným provedením a bohatou výplní. Tato poduška kombinuje eleganci a pohodlí, poskytující optimální podporu při sezení. Vyrobena s důrazem na detaily a použitím kvalitních materiálů.
Dokonalý doplněk pro vaše venkovní nebo vnitřní prostředí.
Poduška může být vlivem balení smrštěná, přesných rozměrů poduška dosáhne během cca 24 hod používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podušky na lavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8595226713213 |
| délka výrobku: | 45 cm |
| šířka výrobku: | 160 cm |
| tloušťka výrobku: | 8 cm |
| hmotnost celkem: | 3 kg |
| materiál vrchní látky: | 80 % bavlna + 20 % polyester |
| materiál výplně: | molitan |
| materiál balení: | igelit |
| barva (vzor): | tmavě šedá |
| EAN: | 8595226713213 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
