ROJA Poduška na lavici PREMIUM UNIVERZAL 150x40 cm
Kód: 15040.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Poduška pro lavici s doporučenou šířkou sedáku 150 cm.
Poduška se vyznačuje svým luxusním prošívaným provedením a bohatou výplní. Tato poduška kombinuje eleganci a pohodlí, poskytující optimální podporu při sezení. Vyrobena s důrazem na detaily a použitím kvalitních materiálů.
Poduška má spodní látku v nepromokavém provedení. Ve dvou rozích jsou všité tkaničky pro případné upevnění.
Dokonalý doplněk pro vaše venkovní nebo vnitřní prostředí.
Poduška může být vlivem balení smrštěná, přesných rozměrů poduška dosáhne během cca 24 hod používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podušky na lavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595226715569 |
| délka výrobku: | 40 cm |
| šířka výrobku: | 150 cm |
| tloušťka výrobku: | 10 cm |
| hmotnost celkem: | 2 kg |
| materiál vrchní látky: | 80 % bavlna + 20 % polyester |
| materiál výplně: | molitan |
| materiál balení: | igelit |
| barva (vzor): | tmavě šedá |
| EAN: | 8595226715569 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
