ROJA Poduška na vysoké křeslo PREMIUM 120x50cm
Kód: 12050.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Pohodlná poduška na vysoké křeslo, vyznačující se svým luxusním prošívaným provedením a bohatou výplní.
Tato poduška kombinuje eleganci a pohodlí, poskytující optimální podporu při sezení. Díky vysoké opěrce si můžete pohodlně opřít i hlavu. Vyrobena s důrazem na detaily a použitím kvalitních materiálů. Dokonalý doplněk pro vaše venkovní nebo vnitřní prostředí.
Poduška může být vlivem balení smrštěná, přesných rozměrů poduška dosáhne během cca 24 hod používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podsedáky na vysoká křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8595226713183 |
| délka výrobku: | 120 cm |
| šířka výrobku: | 50 cm |
| tloušťka výrobku: | 10 cm |
| hmotnost celkem: | 1 kg |
| materiál vrchní látky: | 80 % bavlna + 20 % polyester |
| materiál výplně: | molitan |
| materiál balení: | igelit |
| barva (vzor): | tmavě šedá |
| EAN: | 8595226713183 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
