ROJA Podušky na EUR paletu s polštářky - SET
Kód: EUR12080.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Kompletní řešení pro pohodlné a stylové posezení na vaší EUR paletě.
Set obsahuje jak pohodlnou opěrku pro záda, tak i sedák pro optimální komfort a navíc dva polštářky. Podušky jsou navrženy tak, aby perfektně ladily s rozměry a tvarem EUR palet.
Vytvořte si vlastní relaxační zónu ve svém exteriéru/interiéru s tímto praktickým a stylovým setem podušek s polštářky.
Materiál je odolný a snadno se udržuje, což zajišťuje dlouhou životnost a čistý vzhled.
rozměr sedáku - 120x80x8 cm
rozměr opěrky - 120x45x8 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedáky a polštáře |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8595226713176 |
| šířka sedáku: | 120 cm |
| hloubka sedáku: | 80 cm |
| výška sedáku: | 8 cm |
| šířka opěrky: | 120 cm |
| hloubka opěrky: | 40 cm |
| výška opěrky: | 8 cm |
| hmotnost celkem: | 10 kg |
| materiál vrchní látky: | 80 % bavlna + 20 % polyester |
| materiál výplně: | molitan |
| materiál balení: | PVC |
| barva (vzor): | tmavě šedá |
| rozměr balení: | 80x60x50 cm |
| EAN: | 8595226713176 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
