ROJA POOL dřevěná lavice - PŘÍRODNÍ
Kód: POOL1.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
POOL zahradní lavice z borovicového dřeva.
Lavice je v přírodním provedení, takže ji můžete natřít či nalakovat barevným odstínem dle libosti.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné lavice na zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 5905919019486 |
| šířka výrobku: | 150 cm |
| hloubka výrobku: | 50 cm |
| výška výrobku: | 76 cm |
| hmotnost celkem: | 17 kg |
| nosnost: | 270 kg |
| materiál: | borovice |
| barva: | přírodní |
| rozměr balení: | 152 x 52 x 14 cm |
| materiál balení: | karton |
| výška opěradla: | 36 cm |
| výška sedu od země: | 44,5 cm |
| hloubka sedu: | 40 cm |
| tloušťka dřeva: | 2 cm |
| EAN: | 5905919019486 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
