ROJA Regál dřevěný 5 polic
Kód: 1383.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Policový regál v přírodním provedení z borovicového dřeva.
Každá z 5 polic unese až 30 kg. Přírodní provedení umožňuje regál natřít či ošetřit dle potřeby. Ideální pro skladování věcí ve spíži či dílně.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Policové regály |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 5905919016393 |
| výška výrobku: | 170 cm |
| šířka výrobku: | 75 cm |
| hloubka výrobku: | 30 cm |
| hmotnost celkem: | 13 kg |
| nosnost: | 30 kg (jedna police) |
| materiál: | borovice |
| barva: | přírodní |
| rozměr balení: | 170x28x8 cm |
| materiál balení: | PE obal - igelit |
| EAN: | 5905919016393 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
