ROJA RETRO dřevěná lavice - PŘÍRODNÍ
Kód: 246150.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
RETRO zahradní lavice z borovicového dřeva - stabilní, masivní s nosností 270 kg.
Díky ergonomicky tvarovanému opěradlu si užijete pohodlné posezení. Lavice je v přírodním provedení, takže ji můžete natřít či nalakovat barevným odstínem dle libosti. Ideální na zápraží či do zahrady jako za starých časů.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné lavice na zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 34 kg |
| EAN: | 5905919010575 |
| šířka výrobku: | 150 cm |
| hloubka výrobku: | 77 cm |
| výška výrobku: | 81 cm |
| hmotnost celkem: | 34 kg |
| nosnost: | 3x 90 kg |
| materiál: | borovice |
| barva: | přírodní |
| rozměr balení: | 152x51x9 cm |
| materiál balení: | karton |
| výška výrobku (opěradla): | 60 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 36 cm |
| hloubka sedu: | 40 cm |
| tloušťka dřeva: | 2,5 cm |
| EAN: | 5905919010575 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
