ROJA ROTTERDAM jídelní hliníkový stůl 138x80 cm
Kód: 1321.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Luxusní hliníkový jídelní stůl v grafitovém provedení, doplněný o teakovou desku stolu.
Hliníkový jídelní stůl má díky použitým materiálům a modernímu vzhledu opravdu široké využití, je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory - zahrady, terasy, zimní zahrady nebo třeba do uvítací haly či recepce.
Díky jednoduché montáži, budete moci již po chvíli stůl naplno využít.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní kovové stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 8595226714050 |
| výška stolu: | 65 cm |
| šířka stolu: | 138 cm |
| délka stolu: | 80 cm |
| nosnost stolu: | 50 kg |
| materiál: | hliníková konstrukce, teaková deska stolu |
| barva: | grafit konstrukce |
| rozměr balení (počet kartonů): | 144x86x19cm |
| hmotnost celkem: | 19 kg |
| materiál balení: | karton |
| EAN: | 8595226714050 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
