ROJA S2001C domek
Kód: S2001C.jpg?65a4ea55)
.jpg?65a4ea6d)

Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní domek S2001C využijete pro uskladnění např. zahradního nářadí, jízdního kola, sekačky, příslušenství k bazénu atd.
Zahradní domek v moderním designu se hodí do každé zahrady.
Domek má dvojité posuvné dveře, tudíž do něj budete mít pohodlný přístup.
Rozměr dveří: 109x157 cm.
Vyroben z kvalitních žárově pozinkovaných ocelových plechů tloušťky 0,25-0,30 mm a kvalitního rámu z pozinkované oceli tloušťky 0,5-0,8 mm.
Maximální zatížení střechy sněhem je 60 kg/m2.
Ocelová, pozinkovaná konstrukce s ventilačními mřížkami.
Podlaha není součástí domku. Domek je zapotřebí postavit na rovném základu (beton, dlaždice, dřevěná podlaha). Součástí domku je obvodový rám, který kotevními šrouby připevníte k rovnému podkladu. Kotevní materiál je také součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové zahradní domky |
|---|---|
| Hmotnost: | 60 kg |
| EAN: | 8595226707854 |
| výška výrobku: | 176cm |
| šířka výrobku: | 261cm |
| délka výrobku: | 181cm |
| hmotnost celkem: | 60kg |
| materiál: | kov |
| barva: | tmavě šedá |
| rozměr balení: | 175x68x13cm |
| materiál balení: | karton |
| zastavěná plocha: | 4,29 m² |
| EAN: | 8595226707854 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
