ROJA SIBIU DUO hliníková křesla (2 ks)
Kód: 614261A-2S.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Luxusní hliníková křesla v černém provedení, která skvěle zapadnou do každého exteriéru či interiéru.
Velmi pohodlné podušky z předené tkaniny (polyester 460g/m2, vodu odpuzující tkanina) s molitanovou výplní (12 cm) jsou odolné UV záření. Všechny podušky jsou vybaveny zipy, díky kterým můžete polyesterový potah jednoduše sundat.
Křesla mají díky použitým materiálům a modernímu vzhledu opravdu široké využití, jsou vhodná pro vnitřní i venkovní prostory - zahrady, terasy, zimní zahrady nebo třeba do uvítací haly či recepce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Luxusní soupravy zahradního nábytku (ratan, hliník) |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.6 kg |
| EAN: | 8595226713152 |
| výška křesla: | 76 cm |
| šířka křesla: | 73 cm |
| délka křesla: | 75 cm |
| nosnost křesla: | 100 kg |
| materiál: | grafitová hliníková konstrukce, podušky z předené tkaniny, područky polywood v barvě dřeva |
| barva: | konstrukce grafit, tmavě šedé podušky |
| rozměr balení (počet kartonů): | 134x78x38 cm |
| hmotnost celkem: | 20,6 kg |
| materiál balení: | karton |
| EAN: | 8595226713152 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
