ROJA Slunečník DOUBLE ZWU-307 béžová
Kód: 607/74.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Opravdu velký, středový slunečník se dvěma rameny pro komfortní stínění oválného stolu.
K otevírání slouží klička. Slunečník s moderním designem bez střapců.
Součástí je i křížový podstavec, který je zapotřebí zatížit dlaždicemi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na Zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8595226705683 |
| rozměr: | 456x270cm |
| výška výrobku: | 237cm |
| hmotnost celkem: | 10kg |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | 180g/m2 Polyester |
| barva potahu: | béžová |
| rozměr balení: | 148x20x45cm |
| materiál balení: | karton |
| podstavec (součást výrobku): | ano - křížový |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| boční (B) / standard (S): | S |
| EAN: | 8595226705683 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
