ROJA Slunečník EXCLUSIVE boční - terracota
Kód: 90/12.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Slunečník Exclusive o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu s vlastním podstavcem.
Lze nastavit úhel stínění, k otevírání slouží otáčecí klička.
Ideální slunečník pro Vaše zahradní posezení.
S podstavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slunečníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 85034891 |
| rozměr: | ø300cm |
| výška výrobku: | 245cm |
| hmotnost celkem: | 14kg |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | polyester |
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | terracota |
| rozměr balení: | 198x32x14cm |
| materiál balení: | karton |
| podstavec (součást výrobku): | ano - křížový |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| boční (B) / standard (S): | B |
| EAN: | 85034891 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
