ROJA Slunečník FREE POLE ø300cm - grafit
Kód: 607/76.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Slunečník FREE POLE o průměru 300cm s bočním zavěšením na konstrukci z kovu a s vlastním křížovým podstavcem.
Slunečník je vybaven 360° rotačním systémem a lze nastavit úhel stínění, k otevírání slouží otáčecí klička.
Ideální slunečník pro Vaše zahradní posezení.
Dostupných ve třech barevných variantách.
S podstavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slunečníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 8595226708370 |
| rozměr: | ø300cm |
| výška výrobku: | 240cm |
| hmotnost celkem: | 13kg |
| materiál konstrukce: | ocel |
| materiál potahu: | polyester 180g |
| barva konstrukce: | grafit |
| barva potahu: | grafit |
| rozměr balení: | 207x37x14cm |
| materiál balení: | karton |
| podstavec (součást výrobku): | ano - křížový |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| boční (B) / standard (S): | B |
| EAN: | 8595226708370 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
