ROJA Slunečník kovový 8080 -ø350 - béžový
Kód: 601/4.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Slunečník Vám zajistí příjemné posezení během letních slunečných dnů.
Možnost nastavení úhlu stínění, bez střapců, otevírání kličkou.
S podstavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slunečníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 85035003 |
| rozměr: | ø350cm |
| výška výrobku: | 252cm |
| hmotnost celkem: | 17kg |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | polyester 160g |
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | béžová |
| rozměr balení: | 224x33x14cm |
| materiál balení: | karton |
| podstavec (součást výrobku): | ano - křížový |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| boční (B) / standard (S): | B |
| EAN: | 85035003 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
