ROJA Slunečník STANDART 3m - terracota
Kód: 89/1.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Slunečník Vám zajistí příjemné posezení během letních slunečných dnů.
Slunečník o průměru 3m s nohou uprostřed, lze vybrat z několika barevných variant.
Bez naklápění, se střapcem.
BEZ PODSTAVCE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slunečníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 85034921 |
| rozměr: | ø300cm |
| výška výrobku: | 250cm |
| hmotnost celkem: | 7kg |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | polyester 160g |
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | terracota |
| rozměr balení: | 158x15x15cm |
| materiál balení: | karton |
| podstavec (součást výrobku): | ne |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| boční (B) / standard (S): | S |
| výška kličky od země: | 107cm |
| EAN: | 85034921 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
