ROJA Slunečník STANDART 4m - zelený
Kód: 90/10.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Slunečník Vám zajistí příjemné posezení během letních slunečných dnů.
Slunečník o průměru 4m s nohou uprostřed, lze vybrat z několika barevných variant.
Bez naklápění, se střapcem.
BEZ PODSTAVCE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slunečníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 8595226701708 |
| rozměr: | ø400cm |
| výška výrobku: | 260cm |
| hmotnost celkem: | 11kg |
| materiál konstrukce: | kov |
| materiál potahu: | polyester 160g |
| barva konstrukce: | antracit |
| barva potahu: | zelená |
| rozměr balení: | 213x16x18cm |
| materiál balení: | karton |
| podstavec (součást výrobku): | ne |
| průměr hlavní tyče: | 48mm |
| boční (B) / standard (S): | S |
| výška kličky od země: | 78cm |
| EAN: | 8595226701708 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
