ROJA Stolička dřevěná
Kód: 21100.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Menší dřevěná stolička, která najde využití v každé domácnosti i garáži. Skvěle poslouží i jako schůdek pro dosažení do vyšších míst.
Přírodní provedení umožňuje stoličku natřít a ošetřit dle vlastní představy.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a schůdky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5905919010773 |
| materiál: | dřevo - borovice |
| barva: | přírodní |
| hmotnost celkem: | 1 kg |
| rozměry balení: | 35x23x8 cm |
| nosnost: | 80 kg |
| materiál balení: | igelit |
| délka výrobku: | 23 cm |
| šířka výrobku: | 35 cm |
| výška výrobku: | 18 cm |
| EAN: | 5905919010773 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
