ROJA Stolička TIROLO dřevěná
Kód: 21020.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Dřevěná stolička, která najde využití v každé domácnosti. Vyrobena z borovicového dřeva.
Přírodní provedení umožňuje stoličku natřít a ošetřit dle vlastní představy. S nosností 80 kg poslouží nejen jako stolička, ale i jako schůdek pro dosažení do vyšších míst.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky a schůdky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 5905919014641 |
| materiál: | dřevo - borovice |
| barva: | přírodní |
| hmotnost celkem: | 1,5 kg |
| rozměry balení: | 40x19x21 cm |
| nosnost: | 80 kg |
| materiál balení: | PVC |
| délka výrobku: | 19 cm |
| šířka výrobku: | 40 cm |
| výška výrobku: | 21 cm |
| EAN: | 5905919014641 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
