ROJA STRONG MASIV zahradní lavice dřevěná - 160cm
Kód: 281/5.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Masivní zahradní lavice z borovicového dřeva, které je lakované.
Lakovaný povrch zaručuje ochranu a delší životnosti dřeva.
Díky použitému materiálu a jeho zpracování je lavice velmi odolná a kvalitní.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Tuto lavici lze doplnit o stůl STRONG masiv.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné lavice na zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 5905919018106 |
| výška výrobku (opěradla): | 42cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43cm |
| šířka výrobku: | 51cm |
| hloubka sedu: | 43cm |
| hmotnost celkem: | 25kg |
| nosnost: | 3x90kg |
| materiál: | borovice |
| barva: | lakovaná |
| rozměr balení: | 163x55x11cm |
| materiál balení: | karton |
| výška výrobku: | 83cm |
| délka výrobku: | 160cm |
| tloušťka dřeva: | 4cm |
| EAN: | 5905919018106 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
