ROJA STRONG MASIV zahradní stůl dřevěný - 180cm
Kód: 281/3.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Masivní stůl z borovicového dřeva, které je lakované.
Lakovaný povrch zaručuje ochranu a delší životnosti dřeva.
Díky použitému materiálu a jeho zpracování je lavice velmi odolná a kvalitní.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Stůl lze doplnit o lavici STRONG masiv.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní dřevěné stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| EAN: | 5905919016478 |
| výška výrobku: | 70cm |
| šířka výrobku: | 70cm |
| délka výrobku: | 180cm |
| hmotnost celkem: | 35kg |
| nosnost: | 50kg |
| materiál: | borovice |
| barva: | hnědý - lakovaný |
| rozměr balení: | 183x75x9cm |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| tloušťka dřeva: | 4cm |
| EAN: | 5905919016478 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
