ROJA Stůl CATERING 180x74 cm ČERNÝ wood
Kód: DS-CZ180W.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Skládací stůl z velice pevného materiálu HDPE s ocelovou konstrukcí.
Konstrukce je černá a deska stolu také černá v dekoru dřeva.
Stůl je vhodný do interiéru i exteriéru.
Ideální pro cateringové, campingové aktivity, recepce a konference. Můžete k němu dokoupit i návlek pro slavnostnější vzhled stolu.
Stůl je díky možnosti složení velice jednoduše uskladnitelný - ve složeném stavu jsou jeho rozměry 90x75x8cm.
Stůl je vybaven praktickým poutkem pro jednodušší manipulaci ve složeném stavu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly - catering, camping |
|---|---|
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 8595226713411 |
| výška výrobku: | 74cm |
| šířka výrobku: | 180cm |
| délka výrobku: | 74cm |
| hmotnost celkem: | 12 |
| nosnost: | 150kg |
| materiál: | HDPE + ocelová konstrukce |
| barva: | černá (dekor dřeva) |
| rozměr balení: | 94x75x9cm |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ano |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| EAN: | 8595226713411 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
