ROJA Stůl CATERING 180x76 cm
Kód: 612.jpg?65a4ea55)
.jpg?65a4ea6d)

Související produkty
Detailní popis produktu
Skládací stůl z velice pevného materiálu HDPE s ocelovou konstrukcí.
Konstrukce je ošetřena kladívkovou barvou.
Stůl je vhodný do interiéru i exteriéru.
Ideální pro cateringové, campingové aktivity, recepce a konference. Můžete k němu dokoupit i návlek pro slavnostnější vzhled stolu.
Stůl je díky možnosti složení velice jednoduše uskladnitelný - ve složeném stavu jsou jeho rozměry 90x75x8cm.
Stůl je vybaven praktickým poutkem pro jednodušší manipulaci ve složeném stavu.
Ke stolu lze zakoupit cateringová křesla, případně lavici a vytvořit velmi pěknou a především praktickou soupravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly - catering, camping |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 8595226708080 |
| výška výrobku: | 72cm |
| šířka výrobku: | 180cm |
| délka výrobku: | 75cm |
| hmotnost celkem: | 14,5 |
| nosnost: | 100kg |
| materiál: | HDPE + ocelová konstrukce |
| barva: | bílá + kladívková konstrukce |
| rozměr balení: | 92x76x10cm |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ano |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| EAN: | 8595226708080 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
