ROJA Stůl CATERING 86x86 cm
Kód: DS-F86.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Skládací stůl z velice pevného materiálu HDPE s ocelovou konstrukcí.
Konstrukce je ošetřena kladívkovou barvou.
Stůl je vhodný do interiéru i exteriéru.
Ideální pro cateringové, campingové aktivity, recepce a konference.
Stůl je díky možnosti složení velice jednoduše uskladnitelný - ve složeném stavu jsou jeho rozměry 87x87x5,5cm.
Ke stolu lze zakoupit cateringová křesla a vytvořit velmi pěknou a především praktickou soupravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly - catering, camping |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 8595226713374 |
| výška výrobku: | 74cm |
| šířka výrobku: | 86cm |
| délka výrobku: | 86cm |
| hmotnost celkem: | 8kg |
| nosnost: | 120kg |
| materiál: | HDPE + ocelová konstrukce |
| barva: | bílá + kladívková konstrukce |
| rozměr balení: | 87x87x5,5cm |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ano |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| EAN: | 8595226713374 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
