ROJA Stůl CATERING průměr 80cm, výška 74 cm
Kód: 612/3.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Skládací stůl z velice pevného materiálu HDPE s ocelovou konstrukcí.
Konstrukce je ošetřena kladívkovou barvou.
Stůl je vhodný do interiéru i exteriéru.
Ideální pro cateringové, campingové aktivity, recepce a konference.
Stůl je díky možnosti složení velice jednoduše uskladnitelný. Můžete k němu dokoupit i návlek pro slavnostnější vzhled stolu.
Ke stolu lze zakoupit cateringová křesla a vytvořit velmi pěknou a především praktickou soupravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly - catering, camping |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| EAN: | 8595226708110 |
| výška výrobku: | 74cm |
| šířka výrobku: | 80cm |
| délka výrobku: | 80cm |
| hmotnost celkem: | 10,5kg |
| nosnost: | 70kg |
| materiál: | HDPE + ocelová konstrukce |
| barva: | bílá + kladívková konstrukce |
| rozměr balení: | 108x82x6cm |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ano |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| EAN: | 8595226708110 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
