ROJA SWING houpací lehátko dřevěné - přírodní
Kód: KG23400.jpg?65a4ea55)
.jpg?65a4ea6d)

Detailní popis produktu
Dopřejte si chvíle odpočinku s elegantním houpacím lehátkem SWING, které kombinuje přírodní krásu dřeva s maximálním pohodlím. Lehátko je vyrobeno z kvalitního lipového dřeva, boky jsou z odolné vodotěsné překližky, což zaručuje pevnost a dlouhou životnost.
Díky ergonomickému designu se perfektně přizpůsobí tvaru těla a poskytne vám komfortní relaxaci. Možnost jemného houpání umocňuje pocit klidu a uvolnění, ať už u bazénu, na zahradě, nebo v odpočinkové zóně u sauny.
HLAVNÍ VLASTNOSTI:
- přírodní provedení z lipového dřeva
- vodotěsná překližka na bocích
- ergonomický tvar pro maximální pohodlí
- možnost příjemného houpání
- nosnost až 110 kg
- certifikát FSC
Stylové a funkční lehátko SWING se stane vaším oblíbeným místem k relaxaci.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná zahradní lehátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 5905919013033 |
| šířka výrobku: | 64 cm |
| hloubka výrobku: | 165 cm |
| výška výrobku: | 95 cm |
| hmotnost celkem: | 23 kg |
| nosnost: | 110 kg |
| materiál: | lipové dřevo, vodotěsná překližka |
| barva: | přírodní |
| rozměr balení: | 110x75x15 cm |
| materiál balení: | karton |
| polohovatelnost: | ne |
| stohovatelnost: | ne |
| výška sedu od země: | 22 cm |
| výška opěradla: | 88 cm |
| EAN: | 5905919013033 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
