ROJA SYLVA zahradní houpačka dřevěná
Kód: 97/14.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná zahradní houpačka z borovicového dřeva a s šedou stříškou. Konstrukce je mořená do medové barvy.
Houpačka je vhodná pro 3 osoby. Hodí se skvěle jak na zahradu, terasu či dvorek.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné houpačky na zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 5905919018052 |
| výška výrobku: | 170cm |
| šířka výrobku: | 192cm |
| hloubka výrobku: | 130cm |
| výška opěradla: | 68cm |
| hloubka sedáku: | 45cm |
| šířka sedáku: | 150cm |
| výška sedu od země: | 43cm |
| rozměr konstrukce stříšky: | 192x130cm |
| hmotnost celkem: | 40kg |
| nosnost: | 3x80kg |
| kapacita: | 3 osoby |
| materiál konstrukce: | borovice |
| materiál stříšky a podušek: | polyester (stříška) |
| možnost rozložení na lůžko: | ne |
| barva: | mořená - medová + šedá (stříška) |
| rozměr balení: | 194x77x11cm |
| materiál balení: | karton |
| EAN: | 5905919018052 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
