ROJA Vchodový přístřešek 150x100cm
Kód: CICI3.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Vchodový přístřešek skvěle ochrání před deštěm.
Je tvořen polykarbonátovou deskou o síle 5mm, která je odolná vůči nárazům.
Odolný UV záření.
Jednoduchá a rychlá montáž.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polykarbonátové vchodové přístřešky |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8595226707908 |
| výška výrobku: | 22cm |
| šířka výrobku: | 150cm |
| délka výrobku: | 100cm |
| hmotnost celkem: | 6kg |
| materiál: | plast |
| barva konstrukce: | černá |
| barva polykarbonátu: | transparentní |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 149x54x8cm |
| rozteč šroubů: | 14cm |
| EAN: | 8595226707908 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
