ROJA Vchodový přístřešek ROJA 100x80cm
Kód: COLAA.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Vchodový přístřešek v moderním designu skvěle ochrání před deštěm.
Je tvořen plexisklovou deskou o síle 4 mm, kovými podpěrami a hliníkovými držáky.
Jednoduchá a rychlá montáž.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polykarbonátové vchodové přístřešky |
|---|---|
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 8595226711158 |
| výška výrobku: | 14 cm |
| šířka výrobku: | 100 cm |
| délka výrobku: | 80 cm |
| hmotnost celkem: | 12 kg |
| materiál: | kov, hliník, plexisklo |
| barva konstrukce: | tmavě šedá |
| barva plexiskla: | čirá |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 106x44x6 cm |
| EAN: | 8595226711158 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
