ROJA VIKING zahradní lavice dřevěná PŘÍRODNÍ - 150 cm
Kód: 151/2.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní masivní lavice vyrobena z borovicového dřeva v přírodní barvě (není povrchově upraveno).
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Je možné zakoupit stůl Viking a vytvořit velmi pěknou zahradní soupravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné lavice na zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5905919010131 |
| výška výrobku (opěradla): | 39cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43cm |
| šířka výrobku: | 51cm |
| hloubka sedu: | 40cm |
| hmotnost celkem: | 20kg |
| nosnost: | 3x90kg |
| materiál: | borovice |
| barva: | přírodní |
| rozměr balení: | 151x52x9cm |
| materiál balení: | karton |
| výška výrobku: | 80cm |
| délka výrobku: | 150cm |
| tloušťka dřeva: | 3cm |
| EAN: | 5905919010131 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
