ROJA vyvýšený záhon plechový 60x60cm
Kód: GB-A.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Moderní, praktický a jednoduchý vyvýšený záhon
- bez podlahy
- pozinkované ocelové panely
- snadná montáž
- barva: ŠEDÁ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyvýšené záhony |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595226709155 |
| výška výrobku: | 30cm |
| šířka výrobku: | 60cm |
| hloubka výrobku: | 60cm |
| hmotnost celkem: | 2kg |
| materiál: | plech pozink |
| barva: | šedá |
| rozměr balení: | 57x34x5cm |
| materiál balení: | karton |
| tloušťka plechu: | 0,25mm stěny a 0,4mm rohy |
| EAN: | 8595226709155 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
