ROJA WA-A dřevník
Kód: WA-A.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevník využijete pro uskladnění dřeva.
Vyroben z kvalitních žárově pozinkovaných ocelových plechů.
Jednoduchá montáž, silné stahovací pásky (zavětrování), dodáváno s okapy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní dřevníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 8595226708295 |
| šířka výrobku: | 182 cm |
| hloubka výrobku: | 89 cm |
| výška výrobku: | 190 cm |
| hmotnost celkem: | 22 kg |
| materiál: | kov |
| barva: | šedá |
| rozměr balení: | 190x67,5x10 cm |
| materiál balení: | karton |
| tloušťka stěn a střechy: | 0,25 mm |
| tloušťka rámu: | 0,45 cm |
| EAN: | 8595226708295 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
