ROJA záhon vyvýšený PREMIUM MODŘÍN 70x70x50cm dřevěný
Kód: 9213.jpg?65a4ea55)
.jpg?65a4ea6d)

Detailní popis produktu
Vyvýšené záhony PREMIUM MODŘÍN jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají vyvýšený záhon v přírodním vzhledu a s dlohodobou životností.
Modřínové dřevo je vysoce odolné a má opravdu dlouhou životnost, díky tomu budete mít jistotu, že Vám záhony budou přinášet radost z vypěstované zeleniny, ovoce či bylinek mnoho sezón!
Díky vyšší výšce záhonu bude pěstování snažší a pohodlnější.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Součástí balení je i textilie, která Vám usnadní péči a zvýší ochranu jak půdy a rostlin, tak i daného záhonu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyvýšené záhony |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 5905919019165 |
| výška výrobku: | 50 cm |
| šířka výrobku: | 70 cm |
| hloubka výrobku: | 70 cm |
| hmotnost celkem: | 15 kg |
| materiál: | modřín |
| barva: | přírodní |
| rozměr balení: | 76x50x13 cm |
| materiál balení: | karton |
| tloušťka desky: | 1,7 cm |
| EAN: | 5905919019165 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
