ROJA záhon vyvýšený SKLÁDACÍ 80x60cm dřevěný
Kód: 1628402.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Vyvýšený záhon skládací dřevěný z přírodního borovicového dřeva. Přírodní provedení umožňuje záhon nabarvit a ošetřit dle potřeby.
Záhony jsou stohovatelné, zároveň je možné propojovat různé velikosti záhonů. Kovové přesahy slouží jako zarážky do zeminy. Záhon je skládací, takže je možné ho na zimu složit a uschovat a na jaře opět sestavit.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyvýšené záhony |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5905919011640 |
| výška výrobku: | 20 cm |
| šířka výrobku: | 80 cm |
| hloubka výrobku: | 60 cm |
| hmotnost celkem: | 6 kg |
| materiál: | borovice |
| barva: | přírodní |
| rozměr balení: | 80x23x10 cm |
| materiál balení: | plastové vázací pásky |
| EAN: | 5905919011640 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
