ROJA Zahradní křeslo 2320 OXFORD kovové - černé
Kód: 605/11.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Zahradní a campingové křeslo OXFORD. Křeslo je vyrobeno z kovové konstrukce + umělá textilie.
Křeslo je skládací, s područkami. Pro Vaše pohodlí má malý polštářek pod hlavu, polohovatelnou opěrku a podnožku.
Velkou výhodou tohoto křesla je nízká váha a snadná manipulovatelnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovová zahradní křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 8595226703252 |
| výška výrobku: | 114cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 50cm |
| šířka výrobku: | 65cm |
| hloubka výrobku: | 165cm |
| hmotnost celkem: | 7kg |
| nosnost: | 110kg |
| materiál: | kov + um.textilie |
| barva: | černá |
| rozměr balení: | 98x16x67cm |
| materiál balení: | karton |
| polohovací: | ano |
| hloubka sedu: | 50cm |
| výška opěrky zad: | 79cm |
| výška područky: | 59 cm |
| šířka sedu: | 44 cm |
| EAN: | 8595226703252 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
