ROJA Zahradní křeslo SAVOY kovové stohovatelné
Kód: 609/91.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Kovové drátěné zahradní křeslo je vhodné jako posezení na zahradu, terasu či balkón.
Křesla jsou lehká, stabilní a stohovatelná. Mají velice pěkný a jednoduchý design.
Křeslo je vyrobené z tahokovu. Jedná se o kovovou mřížovinu, kdy je plech během výroby střižen a natažen a dochází tak ke vzniku typického mřížkovaného provedení. Díky tomuto materiálu se jedná o odolný a praktický výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovová zahradní křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8595226712612 |
| šířka výrobku: | 55 cm |
| hloubka výrobku: | 69 cm |
| výška výrobku: | 95 cm |
| hmotnost celkem: | 6 kg |
| nosnost: | 110 kg |
| materiál: | kov |
| barva: | černá |
| polohovací: | ne |
| hloubka sedu: | 44 cm |
| výška opěrky zad: | 56 cm |
| výška sedu od země: | 43 cm |
| EAN: | 8595226712612 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
