ROJA Zahradní křeslo XT1012C kovové - šedá textilie
Kód: 1012C.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Zahradní křeslo s pevnou kovovou konstrukcí a čalouněním z umělé šedé textilie pro pohodlný odpočinek na Vaší zahradě či terase.
Křeslo má pevné dvojité prošití (viz detailní fotografie), díky tomu má vyšší odolnost a životnost.
Velkou výhodou křesílka je nízká váha a snadná manipulovatelnost.
K těmto křesílům je možné dokoupit například stůl XT1012T, ZWMT-24 či ZWMT-90 a vytvořit tak velmi pěkný a moderní zahradní set.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovová zahradní křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595226705614 |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 40 cm |
| šířka výrobku: | 54 cm |
| hloubka výrobku: | 73 cm |
| hmotnost celkem: | 5 kg |
| nosnost: | 100 kg |
| materiál: | kov+textilie |
| barva: | černá kostra+šedá textilie |
| polohovací: | ne |
| hloubka sedu: | 44 cm |
| výška opěrky zad: | 60 cm |
| výška výrobku: | 95 cm |
| výška područky: | 60 cm |
| EAN: | 8595226705614 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
