ROJA Zahradní křeslo ZWMC-037 kovové
Kód: 609/7.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Vysoce stabilní kovové křeslo s drátěnou výplní ve stylovém designu, které se skvěle hodí na jakoukoliv zahradu či terasu.
Stabilní a lehká konstrukce, vysoká opěrka.
Křeslo je vyrobené z tahokovu. Jedná se o kovovou mřížovinu, kdy je plech během výroby střižen a natažen a dochází tak ke vzniku typického mřížkovaného provedení. Díky tomuto materiálu se jedná o odolný a praktický výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovová zahradní křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8595226706253 |
| šířka výrobku: | 58 cm |
| hloubka výrobku: | 61 cm |
| výška výrobku: | 101 cm |
| hmotnost celkem: | 6 kg |
| nosnost: | 110 kg |
| materiál: | kov |
| barva: | černá |
| polohovací: | ne |
| hloubka sedu: | 46 cm |
| výška opěrky zad: | 62 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43 cm |
| stohovatelné: | ano |
| EAN: | 8595226706253 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
