ROJA Zahradní křeslo ZWMC-31 kovové
Kód: 609.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Kovové drátěné zahradní křeslo je vhodné jako posezení na zahradu, terasu či balkón.
Křesla jsou lehká, stabilní a stohovatelná. Mají velice pěkný a jednoduchý design.
Křeslo je vyrobené z tahokovu. Jedná se o kovovou mřížovinu, kdy je plech během výroby střižen a natažen a dochází tak ke vzniku typického mřížkovaného provedení. Díky tomuto materiálu se jedná o odolný a praktický výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovová zahradní křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8595226702026 |
| šířka výrobku: | 56 cm |
| hloubka výrobku: | 69 cm |
| výška výrobku: | 93 cm |
| hmotnost celkem: | 6 kg |
| nosnost: | 110 kg |
| materiál: | kov |
| barva: | černá |
| polohovací: | ne |
| hloubka sedu: | 44 cm |
| výška opěrky zad: | 56 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43 cm |
| stohovatelné: | ano |
| EAN: | 8595226702026 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
