ROJA Zahradní lavice ŽELEZNÁ KOSTRA
Kód: 97/18.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Parková lavice ve velmi pěkném provedení.
Vyrobena z borovicového dřeva a železné konstrukce.
Lavička vhodná do parků či zahrad.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné lavice na zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5905919018373 |
| výška výrobku (opěradla): | 45 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 47 cm |
| hloubka sedu: | 45 cm |
| hmotnost celkem: | 10 kg |
| nosnost: | 220 kg |
| materiál: | borovice |
| barva: | hnědá lakovaná + černá konstrukce |
| rozměr balení: | 123x93x7 cm |
| materiál balení: | karton |
| výška výrobku: | 90 cm |
| šířka výrobku: | 122 cm |
| hloubka výrobku: | 61 cm |
| EAN: | 5905919018373 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
