ROJA Zahradní lavice ZWMC-S28 kovová
Kód: 609/4.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní lavice vyrobená z kovu s drátěnou výplní.
Horní část lavice zdobí velmi pěkný kovový ornament, který dělá lavici zajímavější.
Lavice je dvousedadlová.
Lavice je vyrobená z tahokovu. Jedná se o kovovou mřížovinu, kdy je plech během výroby střižen a natažen a dochází tak ke vzniku typického mřížkovaného provedení. Díky tomuto materiálu se jedná o odolný a praktický výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Na Zahradu |
|---|---|
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 8595226702705 |
| výška výrobku (opěradla): | 63cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 45cm |
| šířka výrobku: | 69cm |
| hloubka sedu: | 44cm |
| hmotnost celkem: | 12kg |
| nosnost: | 2x90kg |
| materiál: | kov - drátěné |
| barva: | černá |
| výška výrobku: | 93cm |
| délka výrobku: | 106cm |
| stohovatelné: | ano |
| EAN: | 8595226702705 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
