ROJA Zahradní MATRACE PREMIUM 180x115 cm
Kód: 180115.jpg?65a4ea55)
RYCHLÉ DODÁNÍ Z VLASTNÍCH SKLADŮ
odesíláme do 24hod
.jpg?65a4ea6d)
TÍSÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
ihned k odeslání

VÍCE NEŽ 6000 VÝDEJNÍCH MÍST
po celé ČR
Detailní popis produktu
Zahradní matrace.
Matrace se vyznačuje svým luxusním prošívaným provedením a bohatou výplní. Tato matrace kombinuje eleganci a pohodlí, poskytující optimální podporu při sezení či ležení. Vyrobena s důrazem na detaily a použitím kvalitních materiálů.
Matrace má spodní látku ve voděodolném provedení.
Dokonalý doplněk pro vaše venkovní nebo vnitřní prostředí.
Matrace může být vlivem balení smrštěná, přesných rozměrů poduška dosáhne během cca 24 hod používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podušky na lavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8595226715583 |
| délka výrobku: | 115 cm |
| šířka výrobku: | 180 cm |
| tloušťka výrobku: | 10 cm |
| hmotnost celkem: | 4 kg |
| materiál vrchní látky: | 80 % bavlna + 20 % polyester |
| materiál výplně: | molitan |
| materiál balení: | igelit |
| barva (vzor): | tmavě šedá |
| EAN: | 8595226715583 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
